Naše farnost se spojí v modlitbě růžence za zastavení epidemie koronaviru

13.03.2020 12:00

Milí farníci, přátelé naší farnosti,

svatý Otec František se s modlitbou obrací k Panně Marii. "

V těchto dnech zdravotní krize svěřuje celý svět ochraně Matky Boží, jako znamení spásy a naděje."

Proto, každý večer ve stejnou hodinu se budeme v naší Dlouhomostecké farnosti modlit za ochranu a pomoc Panny Marie, kterou obyvatelé naší farnosti, našeho libereckého kraje vždy vzývali.

Zapal si doma svíčku a připoj se k modlitbě růžence, každý den od 20:00 hodin a věř, že nebudeš sám, kdo se bude modlit v tento čas.

Kromě toho se postupně mezi věřícími šíří krásná výzva k "mezinárodní mobilizaci v modlitbě", a to ve 20:00 společná modlitba křesťanů po celém světě. Modlitba slavného růžence a Korunky k Božímu milosrdenství věnujeme za zastavení epidemie koronaviru a ochranu našich rodin. Modlitba je spojena se zasvěcením se Neposkvrněnému srdci Panny Marie.

Připojuji dopis hejnického faráře a přítele naší farnosti P. Pavla Andrše