Kniha návštěv

Datum: 18.04.2018

Vložil: male foot tattoos site

Titulek: website male foot tattoos

thank a lot for your internet site it helps a great deal.

EXPERTUTLATANDE
Manga mortals lider av otillracklig penisstorlek. Det kan finnas olika orsaker, inklusive alder, ofta weight, ohalsosam eller otillracklig naring, brist pa vila, brist pa hormoner, alkohol och nikotin missbruk och annat. Alla leder till samma resultat: nedgang i kvaliteten pa sexlivet.
Supervised de senaste 20 aren har toot sett crew i alla aldrar och livsstilar med detta problem. Vi lyckades hitta det perfekta botemedlet for att hjalpa dem. Namligen Titan Gel! Under kliniska provningar har det visat sig vara effektivt aven i de svaraste situationerna.
Binge kan verkligen rekommendera Titan Gel website poscock.tobehealthy.se/about-the-male-penis/male-foot-tattoos.php male foot tattoos till alla mina patienter som den basta losningen. De som redan har provat det uppskattar det mycket!

Datum: 27.02.2018

Vložil: Jirásková z Liberce

Titulek: pěší farní pouť

Dobrý den, pane administrátore Olekšáku,
chtěla jsem se zeptat, zda bude Vaše farnost letos pořádat farní pouť? Byla jsem na Vaší pouti v Litoměřicích i na Loretě v Rumburku a moc ráda bych se přihlásila na letošní. Bude organizována? A jaké poutní místo to bude letos?
Zatím jsem nic na stránkách Vaší farnosti nenašla.

Předem Vám moc děkuji
Petra

Datum: 30.11.2017

Vložil: Libor Vlček

Titulek: Venkovní osvětlení kostela

Dobrý den, pane administrátore,
jsem velice naštvaný, že stále a opakovaně není církev společně s obcí dosáhnout kvalitního a trvalého osvětlení kostela na Dlouhém Mostě. Je to přesně tři měsíce co kostel není opět nasvícen. Proč? Nabízel jsem Vám i paní starostce s osvětlením kostela pomoc, ale nebyl ze strany obce zájem a výsledek??? Světla, která jsou používaná, jsou nekvalitní!!! Stačí změna tipu a máte klid. Je to ostuda!!!!!

Libor Vlček

Datum: 09.12.2017

Vložil: Administrátor

Titulek: Re: Venkovní osvětlení kostela

Dobrý den, pane Vlčku,
vím, ale prosím osvětlení kostela je věcí obecního úřadu a ne farnosti.

M. Olekšák

Datum: 30.10.2017

Vložil: Kvapil

Titulek: Půlnoční ve Zdislavě a nedělní mše v Jítravě

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda bude letos půlnoční bohoslužba slova ve Zdislavě a zda bude jako v loňském roce sloužit pan pater Michal z Dlouhého Mostu? A bude odpoledne v 16:00 hodin mše svatá v Jítravě? Rádi bychom v neděli na mši svatou a nechceme přijít o půlnoční ve Zdislavě, která byla nádherná.

Moc Vám děkuji za odpověď
chalupáři Kvapilovi

Datum: 09.11.2017

Vložil: Administrátor

Titulek: Re: Půlnoční ve Zdislavě a nedělní mše v Jítravě

Dobrý den,
na Štědrý den bude v Jítravě od 16:00 vánoční mše svatá, nebude ale ze IV. neděle adventní, ta bude dopoledne v Jablonném v Podještědí.

Ano, i letos dá-li Pán, budu mít od 23:00 vánoční bohoslužbu ve Zdislavě.

Těšíme se na Vás
Olekšák

Datum: 11.09.2017

Vložil: Host

Titulek: Zdislavská pouť s P. Hladíkem

Velké díky, nádherná bohoslužba a kázání mimořádné. Škoda, že bylo tak málo lidí, ale přesto děkujeme

Datum: 30.06.2017

Vložil: Kamarádi Míry Kokena

Titulek: Míra Koken

Vážený pane Olešáku,
chtěl bych Vám poděkovat za včerejší pohřeb pana Míry Kokena, který jste měl ve Zdislavě. Hluboce jste mě oslovil a dotkla se mě vaše lidská slova. Nebýt Vás a jeho bratra, asi by se žádný pohřeb nekonal. Bylo by nám to všem strašně líto. To bylo vidět i kolik lidí přišlo. A tak ještě jednou děkuji za nás kamarádů Mirka ze Žibřidic a okolí

Datum: 20.03.2017

Vložil: Jánská

Titulek: P. Josef

Milý, Otče Josefe, děkujeme Vám za vzorný příklad otcovství podle vzoru svatého Josefa. Za otcovskou něhu a dobrotu a "Josefovskou" odvahu kterou nás provázíte.
Jánská s rodinou

Datum: 23.01.2017

Vložil: Lukášovi

Titulek: Duchovní služba - doprovázení

Vážený Otče jáhne, Michale,
moc děkuji za Vaší službu mamince. Vlídnost, citlivost a čas naslouchat druhému člověku, který odchází z tohoto našeho pozemského světa, je dnes jako malý zázrak.
Bůh Vám to stonásobně vrátí.
Lukášovi

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>